Naszyjnik na wesele. 5 propozycji!

Dzień ślubu jest tą wyjątkową chwilą, gdzie każda panna młoda pragnie wyglądać bajecznie niczym z najpiękniejszego snu. Biżuteria ślubna powinna spełniać najskrytsze marzenia i podkreślać nietuzinkową urodę przyszłej żony. Z tej też przyczyny powinna być doskonała w każdym detalu. W zależności od gustu możesz wybrać naszyjnik na wesele bogato zdobiony, bądź też delikatny np. ślubny naszyjnik na plecy – subtelnie lecz fenomenalnie podkreślający urodę. Oto nasze 5 bestsellerów ślubnych!

1. Delikatny naszyjnik na ślub

Należysz do kobiet, które cenią w sobie naturalność oraz prostotę? Lubujesz się w stylu klasycznym, a zarazem eleganckim? Tutaj sprawdzi się nasza pierwsza propozycja delikatnie podkreślająca wdzięki.

Naszyjnik na wesele posiadający klasyczną zawieszkę, przykładowo w kształcie serca. Zachwyca on swoją prostolinijnością. Delikatność tej biżuterii może być wówczas uzupełnieniem klasycznej stylizacji ślubnej, która będzie się dobrze komponować ze skromną suknią ślubną.

2. Naszyjnik na wesele ze zdobieniami

Nie należy jednak zapominać, że kobieta zmienną jest. Zdarza się coraz częściej, że po ceremonii kościelnej Pani Młoda ma inną suknię ślubną. Dlaczego by więc nie założyć bardziej strojnego naszyjnika, jak już wesele się rozpocznie? A może pragniesz błyszczeć i wolisz naszyjniki na wesele, które przykuwają uwagę? Drugim naszym bestsellerem jest biżuteria rzucająca się mocno w oczy. Bogato zdobione naszyjniki na ślub oraz kolie podbijają serca kobiet. Prezentują się wręcz doskonale w większościach stylizacji: zarówno skromnych jak i strojnych – dodając im niepowtarzalnego charakteru.

3. Bestsellerowa klasyka połączona z nowoczesnością – celebrytka na wesele

Od dłuższego czasu kobiety decydują się na skromne, lecz skuteczne ukazanie swojego wdzięku. Koncentruje się ono bowiem na połączeniu delikatności z niebanalnym akcentem.

Naszyjnik celebrytka na ślub jest rozwiązaniem wręcz perfekcyjnym. Po ceremonii ślubnej może być wykorzystywany również na co dzień. Wówczas biżuteria nabierze wysokiej wartości sentymentalnej. Aby nawiązać do ślubnego charakteru, Panie z reguły decydują się na zawieszki w kształcie nieskończoności, serca, bądź też szczęśliwej koniczynki. Można wybrać elementy wzbogacone masą perłową, które w dniu ślubu będą symbolizować dobrobyt młodej parze we wspólnym życiu.

Różnorodne możliwości przedstawione są w sklepie sundiamore.pl, gdzie można bliżej zapoznać się dostępnymi produktami. Naszyjnik na ślub powinien wkomponować się w całą stylizację ślubną, jednocześnie ją podkreślając.

4. Naszyjnik na wesele - niejedną postać ma

Każda Młoda Pani może mieć inne wyobrażenie na temat swojej perfekcyjnej biżuterii. A gdyby tak nie założyć nic na szyję? Obecne trendy potrafią zaskakiwać, jednocześnie łamiąc rutynę. Najnowocześniejszą oraz zaskakującą propozycją jest naszyjnik na ślub wkomponowany w sukienkę, przygotowywany na specjalne zamówienie w salonach sukien ślubnych.

5. Na odwrót, czyli naszyjnik ślubny na plecy

Coraz częściej spotykane są suknie z dużym wycięciem przygotowane pod naszyjnik ślubny na plecy. Owa możliwość zdobyła szerokie grono miłośników. Rozwiązanie proste w swoim wykonaniu, lecz ze spektakularnym efektem.

Jeżeli pragniesz połączyć ślubny naszyjnik na plecy z naszyjnikiem celebrytką – również jest taka możliwość! Najważniejsze w modzie jest to, aby eksperymentować, dobierać i tworzyć swoje niepowtarzane stylizacje.

Zabłyśnij niczym brylant i daj się ponieść swoim marzeniom. Tak piękny dzień należy celebrować po swojemu!