O mnie

13165826_578983872261310_4625501695985059144_nWitam, nazywam się Agnieszka Olszak.

Wizaż oraz stylizacja fryzur, to nie tylko mój zawód ale przede wszystkim pasja.

 

To już ponad 7 lat temu ukończyłam roczną dzienną szkołę Beauty Art o kierunku “Wizaż i stylizacja” w Warszawie. Moją główną instruktorką była wspaniała Agata Wyszomirska, a naukę o barwach wówczas uzyskałam od samej założycielki szkoły – Beaty Małachowskiej.

W związku z tym, że skóra jest nieodzownym elementem w makijażu – ukończyłam kurs kosmetyczny

Dlaczego stylizacja fryzur ? Jest dopełnieniem całości w stworzeniu idealnego look’u.

Uwielbiam pogłębiać swoją wiedzę. Cały czas uczę się z zakresu makijażu, stylizacji oraz stylizacji fryzur.

Przebyłam wiele dodatkowych szkoleń oraz warsztatów praktycznych – min. pod czujnym okiem Pani Beaty Bojdy, Anety Nowackiej, Marzeny Tarasiewicz, Agnieszki Dudoń, Kalishjan, Anshu, Alicji Chacińskiej, Ani Szymali, Olgi Lipki, czy Harry J Make Up. Cały czas poszerzam swoja wiedzę i staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, aktualnymi trendami w makijażu czy w modzie.

 

Od kwietnia 2018 r. posiadam swoje własne studio – Visage Studio. w Warszawie na Targówku. Wykonuję w nim usługi, szkolenia z zakresu makijażu ale także zajmuję się organizacją szkoleń przez innych fachowców. Studio dostowane jest do wykonywania makijażu, stylizacji fryzur, eventów ale także do wykonywania sesji zdjęciowych czy nagrywania video ( https://www.facebook.com/studiomlodziencza/ , https://www.instagram.com/visagestudiomlodziencza/).

Posiadam doświadczenie przy pracy indywidualnie z kobietami, które chciały poczuć się po prostu wyjątkowe i piękne oraz przy sesjach zdjęciowych, czy pokazach mody. Największym osiągnięciem uważam była praca na pokazie mody Ewy Minge. Miałam okazje pracować min. z Ewą Szabatin, Eweliną Rydzyńską, Moniką Urlik, Joanną Jabłczyńską.

 

Makijaże wykonuję najwyższej jakości kosmetykami profesjonalnymi np. Mac, Urban Decay, Bobbi Brown, Make Up Atelier Paris, Make Up Studio, Inglot, Kobo, Kryolan, NYX Cosmetic, etc. Dodatkowo każdorazowo używam specjalnych baz, kremów dobranych do Twojej cery oraz utrwalam makijaż fixerem. Dzięki temu wytrzymuje on długi okres czasu by moje klientki mogły czuć się pięknie bez obawy, ze makijaż nie przetrwa do końca tych ważnych dla nich chwil. Usługi swoje świadczę w studiu ale także dbając o Twoje potrzeby, mogę dojechać w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Współpracuje z dobrymi fryzjerami, stylistami fryuzr oraz fotografami dzięki czemu, jestem w stanie zapewnić kompleksową usługę, która zapewni spójną całość.

 

Każdy jest piękny lecz nie każdy potrafi piękno to uwydatnić. Pozwól mi więc, w tym pomóc. Dobiorę makijaż do okazji, stylizacji oraz przede wszystkim do Twojej urody. Sprawię, że poczujesz się pewna siebie i uśmiechnięta a spędzony ten czas będziesz miło wspominać.

 

Zapraszam do zapoznania się z portfolio, ofertą oraz zachęcam do współpracy.

Facebook – https://www.facebook.com/visageagnieszkaolszak/

Instagram – https://www.instagram.com/visageagnieszkaolszak/

 

Pozdrawiam, Agnieszka Olszak

Mini galeria:

_MG_9018
IMG_9498
_MG_9008
IMG_8299
IMG_3420
IMG_3462
IMG_9499